UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
Wykorzystujemy ciasteczka (cookies) w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. 
Polityka Prywatności



  1. Serwis nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w plikach cookies.
  2. Pliki cookies (tzw. „ciasteczka”) stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu i przeznaczone są do korzystania ze stron internetowych Serwisu. Cookies zazwyczaj zawierają nazwę strony internetowej, z której pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.
  3. Podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym Użytkownika Serwisu pliki cookies oraz uzyskującym do nich dostęp jest operator Serwisu.
  4. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
    1. dostosowania zawartości stron internetowych Serwisu do preferencji Użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie Użytkownika Serwisu i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb;
    2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób Użytkownicy Serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości;
    3. utrzymanie sesji Użytkownika Serwisu (po zalogowaniu), dzięki której Użytkownik nie musi na każdej podstronie Serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła;
  5. W ramach Serwisu stosowane są następujące rodzaje plików cookies:
    1. „niezbędne” pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach Serwisu, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach Serwisu;
    3. „wydajnościowe” pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych Serwisu;
    4. „funkcjonalne” pliki cookies, umożliwiające „zapamiętanie” wybranych przez Użytkownika ustawień i personalizację interfejsu Użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi Użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.;
  6. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym Użytkownika. Użytkownicy Serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu Użytkownika Serwisu. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej).
  7. Operator Serwisu informuje, że ograniczenia stosowania plików cookies mogą wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronach internetowych Serwisu.
NASI ABSOLWENCI
  1. rok -
  2. 1960
  3. 1961
  4. 1962
  5. 1963
  6. 1964
  7. 1965
  8. 1966
  9. 1967
  10. 1968
  11. 1969
  12. 1970
  13. 1971
  14. 1972
  15. 1973
  16. 1974
  17. 1975
  18. 1976
  19. 1977
  20. 1978
  21. 1979
  22. 1980
  23. 1981
  24. 1982
  25. 1983
  26. 1984
  27. 1985
  28. 1986
  29. 1987
  30. 1988
  31. 1989
  32. 1990
  33. 1991
  34. 1992
  35. 1993
  36. 1994
  37. 1995
  38. 1996
  39. 1997
  40. 1998
  41. 1999
  42. 2000
  43. 2001
  44. 2002
  45. 2003
  46. 2004
  47. 2005
  48. 2006
  49. 2007
  50. 2008
  51. 2009
  52. 2010
  53. 2011
  54. 2012
  55. 2013
  56. 2014
  57. 2015
  58. 2016

Uprzejmie proszę Szanowne Grono Użytkowników naszej strony o przyjrzenie się spisowi absolwentów szkoły.

Jeżeli pojawiły się jakieś błędy lub posiadacie Państwo dane mogące uzupełnić nasz spis, proszę o kontakt.

Alicja Drajewska

wychowawca: Zofia Stoińska

Bochenek Marta
Deręgowska Anna
Domański Eugeniusz
Drac Magdalena
Lisiecka Janina
Miękus Ewa
Paciorek Bogumiła
Pięta Maria
Stranc Danuta

wychowawca: Zofia Stoińska

Bezrąk Czesława
Juszkat Romualda
Milczyńska Jadwiga
Oświęcimska Zofia
Szorcz Mirosława
Tomczak Mirosław
Urbanek Olga
Wilkoszarski Andrzej
Ziółkiewicz Maria
Wojciechowska Mirosława

wychowawca: Zofia Stoińska

Bursa Lidia
Dunin – Michałowska Kalina
Maciejewska Bronisława
Miedziński Mieczysław
Paetz Anna
Tomczak Włodzimierz

wychowawca: Maria Nowak

Celebąk Zofia
Czerwińska Iwona
Napiórkowska Ewa
Ofierska Maria
Piasecki Jarosław
Szelapin Danuta
Wojtkowiak Bronisława

wychowawca: Stanisław Kondratowicz

Brzyska Jadwiga
Frąckowiak Janina
Gąsiorowska Maria
Mizgalski Zbigniew
Nosek Elżbieta
Sobis Zbigniew
Wojt Stanisław

wychowawca: Stanisław Kondratowicz

Fajfer Danuta
Jędrzejczak Alfreda
Klimek Iwona
Kurzawska Krystyna
Pacholczyk Daniela
Pawlak Ewa
Sosnowska Lucyna
Stańda Juliusz
Szczepańska Barbara
Śliwiński Bogumił

wychowawca: Stanisław Kondratowicz

Bulska Urszula
Fronczak Jan
Jakubowski Jan
Jędrzejczak Krystyna
Kisiel Danuta
Klimczak Irena
Knapik Franciszek
Krzeszowiak Zbigniew
Matecka Kornelia
Nowak Bożena
Ratajczak Kazimierz
Sobkowiak Krystyna
Solecki Jacek
Stróżniak Zbigniew
Strzałkowska Małgorzata
Wesołowski Emil
Wojciechowski Piotr

wychowawca: Maria Nowak

Dehr Maria
Figlak Aleksandra
Filipowicz Ewa
Głowniak Urszula
Haus Elżbieta
Lempart Stanisława
Piotrowska Elżbieta
Zalejska Małgorzata

wychowawca: Stanisław Kondratowicz

Dybuś Jolanta
Jankowiak Grażyna
Karaśkiewicz Joanna
Mielcarek Maria
Pieprzycka Iwona
Maj Maria
Staszak Anna
Szymczak Krystyna
Woch Aldona
Wycichowska Ewa

wychowawca: Maria Nowak

Chmieliński Leszek
Małycha Barbara
Ostasz Stanisław
Różalski Mirosław 
Stefurak Hanna
Warczyńska Grażyna
Zalewska Bernadetta

wychowawca: Stanisław Kondratowicz

Augustyniak Grażyna
Dembowski Marek
Fronczek Anna
Górniaczyk Maria
Górska Krystyna
Hendrykowska Mariola
Kikna Wasiliki
Majewska Elżbieta
Misiuda Zbigniew
Poterek Helena
Zaremba Teresa

wychowawca: Zofia Stoińska

Drejowicz Helena
Fellmann Beata
Gapska Barbara
Gniewosz Anna
Kijak Maria
Koleśnik Marzena
Olczyk Krystyna
Śmiechowska Wanda
Woźniak Hanna
Zawendowska Iwona

wychowawca: Aleksander Kramski

Guzik Zofia
Guzik Jerzy
Janicki Władysław
Kozimala Aleksandra
Kukla Elżbieta
Kurniczak Roman
Lewandowska Ewa
Łodyga Danuta
Mazurkiewicz Elżbieta
Pawlak Iwona
Połyńczuk Małgorzata
Sar Ewa
Socha Wiesława

wychowawca: Maria Nowak

Głuszak Maria
Jabłonka Jolanta
Kłosowska Elżbieta
Krasuski Witold
Lisiak Sławomir
Łączka Andrzej
Makowiecka Blandyna
Malinowska Maria
Piotrowski Piotr
Podolańczuk Edward
Sarbicki Kazimierz
Szostak Zygmunt
Szymańska Ewa 
Tomiak Bożena
Tukaj Jolanta
Tyborska Danuta

wychowawca: Dorota Korobacz

Dembińska Urszula
Jagodzik Aurelia
Jasiński Jerzy
Mikulicz Hanna
Minkiewicz Henryk
Nowak Janina
Piekarska Antonina
Rzysko Zygfryd
Skarupa Marek
Skrzypczak Alicja
Szymański Andrzej

wychowawca: Irena Stoińska

Chudzicka Maria
Filipowska Grażyna
Gajewska Izabella
Gołaska Barbara
Kobzda Grażyna
Koczorowski Leszek
Komirska Urszula
Krakowska Irena
Kurniczak Leszek
Lasota Bożena
Nagórska Hanna
Plenzner Jolanta
Rachała Renata
Starczewska Marzena
Targoński Krzysztof
Wasilewski Tadeusz
Wołczyk Lech
Wyszomirska Elwira

wychowawca: Dorota Korobacz

Cendrowski Andrzej
Chałupka Małgorzata
Giecewicz Aleksandra
Góra Jolanta
Grabowska Ewa
Jankowiak Violetta
Januszewski Stanisław
Łakomy Zbigniew
Miezin Alina
Milon Beata
Napierała Iwona
Nowak Mirosława
Nuckowski Leszek
Porada Jan
Poźniak Władysława
Skwira Irena
Smulska Izabella
Śmiełowska Barbara
Witkowski Grzegorz
Zagozda Włodzimierz
Zieliński Witold

wychowawca: Maria Nowaczyk

Czyżak Maria
Dłużewicz Ryszard
Kamińska Marietta
Koczorowski Andrzej
Krasnopolski Zbigniew
Książkiewicz Beata
Malinowska Maria
Oliwiecka Jolanta
Polus Irena
Rybińska Bożena
Wojnicz Marek
Wojtysiak Marek
Zając Ewa

wychowawca: Maria Nowak

Aksamitowska Ewa
Bednarczyk Julian
Cholewa Marek
Dłużniewska Mariola
Fellmann Dorota
Gąska Krzysztof
Grabus Małgorzata
Grzegorczyk Janusz
Kiziorek Jolanta
Kopczyńska Beata
Krasnowska Elżbieta
Krzeszowiak Maria
Krysiak Piotr 
Sołtysiak Wojciech
Stankiewicz Lucyna
Stawniak Anna
Szydełko Zbigniew

wychowawca: Natalia Szewełło

Chalama Mieczysław
Cyranek Małgorzata
Garboś Marian
Grottel Katarzyna
Hawliczek Celina
Janusz Krystyna
Mecner Artur
Misterka Ewa
Muszyńska Iwona
Orzechowski Zdzisław
Skiba Hanna
Szymańska Irena

wychowawca: Tadeusz Sikorski, Irena Stoińska

Dudek Lucyna
Gniazdowski Dariusz
Gutowska Ewa
Kaźmierczak Krystyna
Kędzia Katarzyna
Korelus Magdalena
Łuczak Magdalena
Marini Lucyna
Rzepecka Renata
Wiśniewski Stanisław

wychowawca: Małgorzata Waligórska

Kędzierska Jolanta
Narloch Tomasz
Nowak Katarzyna
Ostrowska Iwona
Paluszkiewicz Hanna
Różycki Marek
Rybicka Jolanta
Sojecka Ewelina
Stańczyk Alina
Torzewska Irena
Urbaniak Mirosław
Wasikowska Renata

wychowawca: Ewa Przylepa

Andrzejewska Renata
Borkiewicz Konrad
Hübner Magdalena
Jackowska Grażyna
Kozłowska Ewa
Kromolicki Paweł
Maczuga Leszek
Makowski Adam
Marek Mariusz
Mostowiec Ewa
Ogórek Mirosław
Piechowska Ewa
Połczyńska Małgorzata
Saskowska Eliza
Walkowiak Małgorzata
Wieczorek Lidia
Wojtkowiak Katarzyna

wychowawca: Janina Perkowska, Hanna Witkiewicz, Wanda Smykowska

Arseniuk Marta
Babula Katarzyna
Balcerek Sławomir
Biernacka Barbara
Lejman Elżbieta
Roga Małgorzata
Runowska Anna
Szczytowski Jacek
Szumowska Karina
Ślusarska Katarzyna
Wacławik Barbara
Żymełko Artur

wychowawca: Maria Nowaczyk

Maciejewska Agata
Najder Grażyna
Niemczyk Brygida
Niemier Elżbieta
Lisiecka Mirela

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Henryka Dobkiewicz

Dublaga Anna
Gaszyńska Danuta
Jaeger Anna
Jung Piotr
Kaczmarek Aldona
Markiewicz Zofia
Nowik Dariusz
Petridis Konstanty
Raczycki Dariusz
Tomaszewski Jacek
Żeromski Stefan

Wydział tańca estradowego – wychowawca: Małgorzata Waligórska

Karaś Elżbieta
Kazieczko Monika
Kubiak Ewa
Murakowska Anita
Nietopiel Renata
Nowaczyk Małgorzata
Smektała Beata
Szarata Mirosław
Stasiaczyk Beata
Żydowicz Mirosław

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Hanna Witkiewicz

Ciok Jacek
Cyranek Magdalena
Domżał Marzena
Listek Joanna
Machynia Magdalena
Manios Ilona
Ryż Kinga

Wydział tańca estradowego

Beyer Izabella
Diane Magdalena
Gawin Anna
Jabłońska Beata
Lisiecka Agnieszka
Myszkowiak Marzena
Porankiewicz Iwona
Ratajczyk Agata

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Grażyna Szelejewska

Bardecka Jolanta
Janke Łukasz
Karp Katarzyna
Psyk Dariusz
Sibilska Joanna
Szymanowska Paulina

Wydział tańca estradowego

Bożek Marianna
Białas Katarzyna
Idzkiewicz Janusz
Kowalczyk Agata
Kowalska Edyta
Michalska Magdalena
Misztak Julita
Piech Anna 
Ratajczak Izabella
Serafin Marzena
Sikorska Karolina
Wojtkowiak Iwona
Płaskowicka Dorota

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Alicja Drajewska

Czechowska Iwona
Dobrzyńska Beata
Furtacz Artur
Graś Tomasz
Łagowska Aneta
Sołodowczuk Ewa

Wydział tańca estradowego

Bogacz Marzena
Bujak Sylwia
Grzechnik Wioleta
Hoffmann Kalina
Kiona Przemysław
Korcz Agnieszka
Lisiecka Anna
Pruciak Agnieszka
Rembielińska Magdalena
Sójka Rafał
Stalińska Dorota
Teisner Michał
Turek Marzenna
Wojciechowski Grzegorz

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Irena Stoińska

Cygankiewicz Adriana
Deska Ewa
Gaworzewska Magdalena
Kaczmarek Izabela
Musiałowska Aleksandra

Wydział tańca estradowego

Kaźmierczak Beata
Krajewska Ewa
Kuźmińska Karolina
Madalińska Monika
Stefanów Monika
Wasilewska Ewa
Zielińska Joanna

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Natalia Szewełło

Carlos Klaudia
Kilińska Marzena
Łowińska Kornelia
Przybył Patrycja
Pytlak Hanna
Sołodowczuk Stefania
Trochowska Magdalena
Werwińska Sylwia

Wydział tańca estradowego – wychowawca: Hanna Kacperska

Bąk Beata
Czeszyk Filip
Ducka Barbara
Gajewski Rafał
Galasińska Ewa
Get Agata
Jaroszewski Michał
Krysiak Anna
Łotocka Agnieszka
Matkowska Beata
Parczyńska Marta
Rajewicz Małgorzata
Skonieczny Dariusz
Staryk Anna
Wieczorek Paweł
Zgorzelak Joanna
Żydowicz Jarosław

Wydział tańca scenicznego – wychowawca: Elżbieta Piasny

Kaftańska Hanna
Kokot Kinga
Leszczyńska Katarzyna
Łukomska Beata
Mickiewicz Honorata
Naskrent Karina
Wójcicka Karina

Wydział tańca estradowego – wychowawca: Magdalena Śniecińska

Banaszak Monika
Bączyk Marcin
Janikowski Jarosław
Jarmołowicz Natalia
Jesionowska Magdalena
Kryszyłowicz Igor
Krzyżelewski Włodzimierz
Kujawiak Elżbieta
Kuskowska Agnieszka
Kuśnierkiewicz Magdalena
Michalewicz Monika
Moskwa Monika
Mucha Paweł
Szubert Maciej
Wieruszewska Marta

wychowawca: Beata Szmyt

Fiszgala Kinga
Gałdyńska Dagmara
Góral Elżbieta
Jerzyńska Izabella
Kośmider Anna
Kowalska Monika
Pietrala Urszula
Wojciechowska Karolina
Zalewska Karmen

wychowawca: Iwona Ratajczak

Adamczak Karina
Foedke Beata
Halicki Piotr
Kaczmarzyk Bogusława
Lisowska Monika
Merxmuller Monika
Mikstacka Beata
Roman Maciej
Wodas Joanna
Mikołajczyk Paweł – ekstern

wychowawca: Grażyna Szelejewska

Czeczko Wioletta
Halik Szymon
Kubicki Przemysław
Słoma Alicja
Szutarska Alina
Trzaskalska Katarzyna
Wojnicz Magdalena

wychowawca: Maria Nowak

Baranowska Agnieszka
Cysewski Karol
Jasińska Apolonia
Kaczmarek Angelika
Kołek Anna
Lewicka Agnieszka
Lorkiewicz Milena
Maćkowiak Anna
Orłowska Magdalena
Pacanowski Piotr
Rojek Patrycja
Schroeter Monika
Tabaka Magdalena
Urbańska Urszula
Wycichowska Paulina

wychowawca: Irena Stoińska

Adamczak Andrzej
Brzuskiewicz Joanna
Huk Anna
Kępska Anna
Nawrot Sabina
Urbańska Daria
Wieczorek Paulina

wychowawca: Hanna Kacperska, Kazimiera Filoda

Budniak Monika
Katafiasz Agata
Klonowski Tomasz
Kozal Adam
Król Anna
Libera Agnieszka
Ławniczak Magdalena

wychowawca: Ewa Szymańska

Brudło Dorota
Gumny Arkadiusz
Kaczmarek Karolina
Kulikowska Marta
Manowski Tomasz
Przybylska Monika
Solecki Sebastian
Stołbiak Katarzyna
Zys Anna
Żychlińska Weronika

 wychowawca: Beata Szmyt

Chlebowska Agnieszka
Dąbrowska Dominika
Gajda Paweł
Jankowska Alicja
Jankowski Aleksander
Krajewski Marcin
Sylwesiuk Lidia
Wojtaszewska Marta
Wolna Agnieszka
Zasik Łukasz
Żmuda Magdalena
Kulpa Paweł - ekstern
  tablo1999



wychowawca: Małgorzata Waligórska

Kramarczyk Paulina
Kubik Dominika
Kusz Anna
Nowacka Natalia
Owczarzak Maciej
Starzycki Jakub
Teżyk Aneta
Wojciechowska Aneta
Wojnicz Monika
Żuberek Ewelina

wychowawca: Hanna Kacperska

Błacha Agnieszka
Godlewska Marta
Kaczmarek Łukasz
Niezborała Tomasz
Otworowski Paweł
Połącarz Kinga
Szajkowska Aleksandra

wychowawca: Elżbieta Piasny

Bańka Urszula
Kapera Anna
Ohnsorge Joanna
Seweryn Edyta
Smoczyk Magdalena
Wasilkiewicz Iwona
Wojewódzka Julita
Bendrat Sławomir – ekstern

wychowawca: Iwona Ratajczak

Antkowiak Anna
Dahlke Bartosz
Kęczkowski Tomasz
Królak Dominika
Marek Anna
Ratajczak Dagmara
Walczewska Marlena
Zawiślak Anna

wychowawca: Ewa Szymańska

Augustyn Krystian
Dykta Kamila
Furmankiewicz Anna
Kurek Marta
Mudziejewska Marika
Pieczyńska Agnieszka
Szymczak Alicja
Wiśniewska Rozalia

wychowawca: Beata Szmyt

Brożek Grzegorz
Dobrzycka Weronika
Głębocki Arkadiusz
Kramarczyk Hanna
Sołtysik Kamila

wychowawca: Teresa Markiewicz

Antkowiak Bartosz
Kielan Magdalena
Napierała Sandra
Pietrzak Małgorzata
Poślednik Kacper
Stankiewicz Natalia
Wieszczeczyński Jacek

wychowawca: Rafał Kasprzak

Bobrowska Jagoda
Dolata Mikołaj
Figas Maksymilian
Golak Paulina
Grabowska Marta
Grzelak Jakub
Jakubiec Zofia
Kulmińska Katarzyna
Magiera Joanna
Mielech Małgorzata
Murmyło Marta
Sierant Mateusz
Sławińska Emilia
Sziwa Michalina
Szutarska Anna
Więckowska Dagmara

wychowawca: Magdalena Śniecińska

Hoffman Natasza
Kowalska Alice
Kucza Marika
Owczarzak Agnieszka
Paprota Pamela

wychowawca: Anna Wachowiak

Barczak Michał
Frącek Kamil
Hoppel Alicja
Kalbarczyk Justyna
Kopaczyńska Irmina
Majda Paulina
Masłowska Patrycja
Neumann Joanna
Pawelec Magdalena
Piątek Adam
Pitta Aliki
Smółka Agata
Wincenty – Cicha Maria
Malicki Paweł - ekstern

wychowawca: Joanna Mazurkiewicz

Barbacka Izabela
Górniak Gracja
Janusz Christina
Kaźmierowska Agata
Lech Kornelia
Minginowicz Nina
Olejniczak Hanna
Pabin Maja
Pawluczuk Aleksandra
Przewoźny Wojciech
Sobczak Anna
Stroińska Weronika
Szymankiewicz Kinga
Tuliszka Joanna
Waśkowiak Olga
Wojciechowska Karolina 

wychowawca: Hanna Kacperska 

Bartold Weronika
Baszyńska Aleksandra
Felusiak Weronika
Jankowska Nicola
Łuczak Jagoda
Mayer Maciej
Stendera Patrycja
Wawrzyniak Estera
Wong Emily
Zimnoch Adrianna

wychowawca: Rafał Kasprzak

Beszterda Jagoda
Błaszkiewicz Agnieszka
Chuchracka Magdalena
Frąszczak Maciej
Garwacki Łukasz
Kasperek Marietta
Kieliba Monika - nagroda patronki
Kupczyk Agata
Strzelczyk Klaudia – nagroda patronki

wychowawca: Teresa Markiewicz

Jaremko Karolina
Olejniczak Aleksandra
Pawelec Maria
Polowczyk Joanna
Skowron Karolina
Stefańska Maria
Sychel Anna

wychowawca: Wisenna Michalska/Rafał Kasprzak

Domagała Paula
Figuła Dobrochna
Grażyński Zofia
Korolczuk Laura
Ozga Daria
Pilarczyk Weronika
Radwański Adrian
Wierzbicka Adrianna
Wygralak Zofia  

wychowawca: Anna Wachowiak

Ciemniejewska Katarzyna
Gawłowska Michalina
Jakubowska Monika
Korbańska Julia
Krogulecka Martyna
Michaelis Anna
Mikołajczak Artur
Nowak Viktoria
Romanowska Kinga
Sobiak Krzysztof
Splisgart Natalia
Wlaź Hanna

       wychowawca: Alicja Drajewska

     Błaszczak Monika
     Cedrowicz Natalia
     Goerlich Paula
     Januszak Aleksandra
     Kulesza Marcelina
     Moczulski Jan
     Ogorzałek Ada
     Osam-Gyaabin Dominika
     Ruszkiewicz Maciej